Cumhuriyet Buluşması!

Cumhuriyetimizin 100.yılında Cumhuriyetimizin ilan edildiği topraklarda başkent Ankara’da gerçekleştirdiğimiz Cumhuriyet Buluşması’nı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ve Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mansur Yavaş’ın destekleriyle tamaladık.

Ordu’dan Zonguldak’a Samsun’dan Çorum’a ülkemizin dört bir yanından gelen vosvos severlerle unutulmaz bir Cumhuriyet Buluşması gerçekleştirdik.

Başta bu etkinliği gerçekleştirmemize destek olan ve etkinliğimize katılarak Cumhuriyet Buluşması’na anlam katan tüm misafirlerimize sonsuz teşekkür ederiz!İ

İyiki Varsınız İyiki Cumhuriyet!

Cumhuriyet Festivali Hakkında

Bugün kulübümüz yetkililerine Kızılcahamam Belediyesi tarafından verilen bilgi doğrultusunda son günlerde yaşanan İsrail-Filistin savaşı sebebiyle 26-29 Ekim tarihlerinde Kızılcahamam Ciğirler Köyü’nde organize etmeyi planladığımız Cumhuriyet Festivali ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Bu erteleme hakkında kulübümüzün yapabileceği hiçbirşey olmamakla birlikte derin bir üzüntü yaşamaktayız. Katılım göstermeyi planlayan ve etkinliğimize destek olan tüm vosvos severlere sonsuz teşekkür ederiz!

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Coşkuyla Kutladık

Ankara Volkswagen Fun Club ( AVFC ) ailesi olarak şanlı zaferimizin 101. yıl dönümünü tüm vosvos severlerle coşkuyla kutladık.

Gazi Parkı’ndan yola çıkan konvoyumuz Ankara sokaklarını rengarenk vosvoslarla renklendirirken bayraklarla kırmızı beyaza boyadı. Konvoy sonrasında lokalimizde gerçekleştirdiğimiz kutlama ile Zafer Bayramı’mızın 101.yıl dönümünü hep birlikte coşkuyla kutladık

Katılım gösteren tüm vosvos severlere sonsuz teşekkür ederiz…

Cumhuriyet Festivali Çok Yakında!

27-28-29 Ekim tarihleri arasında Ankara Volkswagen Fun Club ailesi olarak düzenlemeyi planladığımız Cumhuriyet Festivali’miz hakkındaki detaylı bilgiler çok yakında!

Cumhuriyetimizin 100.yılını cumhuriyetimizin başkenti Ankara’mızda kutluyoruz sloganıyla yola çıktığımız Cumhuriyet Festivali’nde tüm vosvos severler, offroad severler ve motorsiklet severleri bir araya toplayarak cumhuriyetimizin 100.yılını birlik, beraberlik ve coşkuyla kutlamak tek hayalimiz.

Detaylar Çok Yakında!

Ağustos Ayı Genel Toplantımızı Gerçekleştirdik

Ankara Volkswagen Fun Club ailesi olarak kulübümüzün geleceğine hep birlikte karar vermek amacıyla organize ettiğimiz toplantılarımızdan Ağustos ayı toplantımızı gerçekleştirdik.

Cumhuriyet Festivali başta olmak üzere önümüzdeki etkinlikler ve kulübümüzün planlamaları hakkında yeni kararlar aldık.

Katılım gösteren tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Kulübümüzün Geleceğine Birlikte Karar Veriyoruz!

Kulübümüzün etkinlikleri ve geleceğini hep birlikte planlamak amacıyla her ayın 2. perşembesi saat 20.00 da evimiz Vosvos Parkı’ndaki Lokalimizde buluşuyoruz.

2023 yılı toplantı tarihlerimiz:

10 Ağustos 2023
14 Eylül 2023
12 Ekim 2023
9 Kasım 2023
14 Aralık 2023

 

Adres: Turgut Özal Mahallesi 2148. Sokak, 2152. Sk., 06370 Yenimahalle/Ankara

Saat: 20.00

Çocuklarımız İçin Kızılcahamam’dayız!

Kızılcahamam Belediyesi tarafından 28 Temmuz tarihinde düzenlenen Toplu Sünnet Düğünü etkinliğinde Ankara Volkswagen Fun Club ailesi olarak yer aldık.

33 sünnet olmuş çocuğumuzu vosvoslarımızla buluşturarak Kızılcahamam sokaklarında hep birlikte konvoy yaptık.

Çocuklarımızın mutluluğu için etkinliğimizde yer alan tüm üyelerimize teşekkür eder, bizi bu anlamlı etkinliğe davet eden Kızılcahamam Belediyesi’ne teşekkür ederiz.

Vosvos Dostluğu Kampı’mızı Tamamladık

Vos06 ile kulübümüz Ankara Volkswagen Fun Club, 21-22-23 Temmuz 2023 tarihlerinde ortak organize ettiğimiz Vosvos Dostluğu Kampı’mızı Çamkoru Tabiat Parkı’nda tamamladık.

Kamp eğlenceleri çekilişler ve sürpriz ödüllerle birlikte tüm vosvos severlerle birlikte çok eğlendik.

Akşamları ateş başı eğlencelerimizde Emre Barut ve İpek Hapoğlu’nun tatlı konseriyle birlikte çok keyifli zaman geçirdik.

Sponsorlarımız Yıldırım Yedek Parça, Beetle Design, Yayla Bakliyat, Nuhun Ankara Makarnası, Fogbox, Ünlü Oto, Boş Bardak, Doğal Bakliyat’a kampımızda yanımızda oldukları için sonsuz teşekkür ederiz.

Yıldırım Yedek Parça Ailesini Ziyaret Ettik

Vosvoslarımız için Ankara’daki büyük parça tedarikçilerimizden Yıldırım Yedek Parça ailesini ve firma sahibi Hasan Yıldırım’ı Ankara Volkswagen Fun Club yönetimi olarak ziyaret ettik.

Önümüzdeki etkinlikler ve sosyal sorumluluk projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

21-22-23 Temmuz tarihlerinde Vos06 kulübü ile ortak olarak düzenleyeceğimiz Vosvos Dostluğu Kampı’na verdiği desteklerden dolayı Yıldırım Yedek Parça ailesine teşekkür ederiz.

Yardımseverliği ve misafirperverliği için Yıldırım Yedek Parça ve Hasan Yıldırım’a sonsuz teşekkür ederiz.